Dodaj strone

picture

Katalog stron Cinmar.info
Przyjmuje tylko wartościowe strony internetowe. Przed dodaniem strony koniecznie zapoznaj się z regulaminem i Dodaj stronę do naszego katalogu stron.

Jak dodać stronę?

picture

Aby dodać stronę należy wybrać odpowiednią kategorię i podkategorię
Udołu strony znajdziesz pole w które należy wpisać swój adres URL i uzupełnić wymagane pola.

Statystyki strony

picture

Stron - 2226
Gości online - 19
IP - & BL -
PR - /10

telon.pl

Telefony komórkowe Takie firmy jak Nokia, Samsung czy Sony Ericsson dominują dziś na rynku telefonów komórkowych. Nasza strona przedstawia parametry telefonów produkowanych zarówno przez te firmy, jaki przez kilka innych, takich jak np. LG, HTC czy myPhone, które też zdobywają coraz więcej zwolenników.

Szczegóły strony telon.pl:

    Prezentowana strona telon.pl posiada ID:85 i widnieje w moim katalogu pod nazwą "Telefony komórkowe".. Jej moc określa wskaźnik Page Rank który wynosi na. Tą stronę zobaczyło 1667 osób a klikło 31 więcej jej CR w tym przypadku wynosi 1.86%. Tą stronę dodano w dniu 11 08 2011 a wyróżniają ją takie słowa kluczowe jak telefon, gsm, telefony, komórka, sony ericsson, telefony komórkowe . Stronę odnajdziesz w podkategorii AGD i RTV Jeśli ten link nie działa kliknij Zgłaszam Spam/niedziała a jeśli jesteś właścicielem tego wpisu skorzystaj z promocji i wypromuj swój wpis w katalogu za pomocą tego linka - Kliknij tu.

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • VoIP - telekonferencja w usłudze HaloNet »

    Istotnymi atutami telefonii VoIP HaloNet są niewygórowane ceny rozmów, od 4 groszy za minutę oraz numer telefonu, możliwy do zakupienia już za 1 zł. Innym udogodnieniem w HaloNet są grupowe połączenia telefoniczne nazywane telekonferencjami. Grupa dzwoniących do siebie i realizujących jednocześnie rozmowę może liczyć 30 osób. Co warte podkreślenia, jeśli są to posiadacze numeru w HaloNet to taka telekonferencja (uczestnictwo w niej), nawet gdyby trwała kilkadziesiąt minut, nic ich nie kosztuje.

    Data dodania: 30 01 2013 · szczegóły wpisu »